نصب ویندوز از طریق حافظه usb با

نرم افزار WinSetupFromUSB 1.3

WinSetupFromUSB نرم افزاری بسیار عالی برای نصب نسخه های مختلف سیستم عامل ویندوز و لینوکس می باشد. کار با این نرم افزار بسیار ساده است و نیازی به تنظیمات پیشرفته نخواهید داشت.

در مرحله اول کافی است حافظه فلش usb خود را به نرم افزار معرفی کنید. توجه کنید که حافظه فلش Usb شما توسط نرم افزار فرمت خواهد شد و اطلاعات آن از بین خواهد رفت ،بنابراین حتماً از اطلاعات درون آن نسخه پشتیبان تهیه کنید.

در مرحله بعد فایل iso ویندوز یا لینوکس را به نرم افزار معرفی خواهید کرد و سپس نرم افزار تنظیمات لازم برای bootable شدن و نصب ویندوز یا لینوکس از طریق حافظه usb را انجام خواهد داد.

این نرم افزار میتواند ویندوزهایWindows 2000, XP, 2003, Windows Vista, 7, 8 و Server 2008 از را از طریق فلش یو اس بی نصب نماید. تمامی نسخه های ۳۲ بیت و ۶۴ بیت نیز پشتیبانی شده اند. نسخه های مختلف لینوکس نظیرDebian, Ubuntu, Fedora, CentOS نیز توسط نرم افزار پشتیبانی شده اند تا به وسیله آن از روی فلش قابل نصب باشند.

دانلودبرنامه


بازیابی پسورد ویندوز 7

رمز یدکی در ” ویندوز ۸ “

نرم افزار مرورگر وب کامپیوتر

نرم افزار مرورگر اینترنت گوگل کروم ورژن 15

نرم افزار رایت سی دی و دی وی دی ورژن 15

نرم افزار تبدیل pdf به word

دانلود چند برنامه مفیدpc

نرم ,افزار ,نصب ,usb ,حافظه ,ویندوز ,نرم افزار ,از طریق ,نصب ویندوز ,حافظه usb ,نسخه های

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
تن jelveyebaharic Donald's page مرجع تخصصي مقالات طراحي سايت محمد صادق زرگری مدیریت اجرایی rainglbon کلید های موفیقت طراحی سایت و سئو تبلیغستان ginkavirpt